Kreu / Kuriozitete / Në brendësi të hoteleve më luksozë të seksit (FOTO)

Në brendësi të hoteleve më luksozë të seksit (FOTO)

Këtu quhen motele dhe janë vendet ku mund të bëni seks.

Por nga Amerika Latine dhe në mbarë Azinë, njihen si hotelet e seksit.

Shumë prej tyre janë të arreduar në përshtatje me qëllimin.

Fenomeni nisi në Japoni, ku tani ka 30 mijë hotele të tilla, që ofrojnë dhoma me orë, duke nisur nga 15 euro.

Mos humbisni

Trondit lezhianja: Babi im më mori virgjërinë, e bëj me të dhe nuk ma …

Një histori tronditëse është ajo e një vajzë 18-vjeçare, e cila thotë se ka kryer …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.