Kreu / Sport / Ndeshja me Turqine, flet heroi Sadiku: Unë me Roshin funksionojmë …

Ndeshja me Turqine, flet heroi Sadiku: Unë me Roshin funksionojmë …

“Besimi nuk mungon çdo ndeshje.

Gjithmonë kur futem para loje kam besim se do të shënoj gol.

Midis me meje dhe Roshit funksionon, sepse ja dimë kualitetin njëri-tjetrit.

Roshi ka një veti që është shumë i shpejtë dhe mund ta driblojë mbrojtësin e tij, dhe unë sa herë ka ai topin futem në zonë sepse e di që ai do më kërkojë mua”, u shpreh heroi i takimit Sadiku.

Mos humbisni

Ndërron jetë legjenda e futbollit të kryeqytetit

Ndërron jetë në mënyrë të papritur ish-legjenda e portës së Dinamos, Ilir Luarasi. Ish-portieri dinamovit …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.