Kreu / Rozë / Mos i humbisni këto pamje: Të fiksuar pas pasurisë…

Mos i humbisni këto pamje: Të fiksuar pas pasurisë…

Ky është albumi fotografik më i komentuar i kohëve të fundit.

E talentuara Lauren Greenfield ka nxjerrë në treg një libër të ri, të titulluar “Generation Wealth”.

Bëhet fjalë për njerëz që janë në kërkim të parave, statusit, bukurisë dhe famës.

Fotot e saj janë intime, komike, tragjike, por asnjëherë pa respekt për personazhet.

Në më shumë se 500 faqe do gjeni foto befasuese nga etja e njerëzve pas pasurisë.

Mos humbisni

Gjeste që tregojnë se një femër është e interesuar për ty

Kur gratë ndjehen të tërhequr nga ju, ato shpesh janë jashtëzakonisht delikate. Këtu janë shenjat …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.