Kreu / Rozë / Moderatorja e njohur shqiptare përfundon në pranga! /Foto

Moderatorja e njohur shqiptare përfundon në pranga! /Foto

Ajo di gjithnjë si të marrë vëmendjen e publikut në rrjetet sociale, me postimet provokuese që bën.

Fjala është për moderatoren e njohur Roza Lati, vajza e aktores Rita Lati e cila ka treguar edhe një herë natyrën çapkëne që e karakterizon.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku duket me pranga në duar. Por nuk bëhet fjalë për telashe me rendin nga ana e moderatores.

Veçse një mënyrë origjinale, dhe paksa provokuese që Roza ka zgjedhur të festojë ditëlindjen e saj.

Mos humbisni

Gëzim i madh për Arbana Osmanin, çfarë i ka ndodhur moderatores së njohur /Foto

Moderatorja e njohur shqiptare Arbana Osmani ka marrë një surprizë shumë të bukur ditën e …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com