E mërkurë , 7 Dhjetor 2016
Kreu / Kuriozitete / Misteri i bredhit ndriçues në spitalin e braktisur
Misteri i bredhit ndriçues në spitalin e braktisur

Misteri i bredhit ndriçues në spitalin e braktisur

Misteri i bredhit ndriçues në spitalin e braktisur

Një fotografi e një peme të Krishtlindjes që shkëlqente në dritaren e një spitali të braktisur, ka pushtuar internetin pak minuta pas publikimit.

The Sun raporton se fotografia e postuar në Facebook nga Lisa Walley Staggs, e cila punon si infermiere në një spital që gjendet përball ndërtesës së braktisur në New Orleans.

Ajo e vërejti bredhin derisa po dilte nga puna më 27 dhjetor dhe postoi dy fotografi, në të cilat shihej ndriçimi në një dritare të spitalit të braktisur, transmeton Koha.net.

“Spitali është mbyllur, dritaret janë të errëta që prej uraganit Katrina. Ditën është çdo gjë në rregull… natën kthehet frika”, ka shkruar ajo në Facebook.

“Nuk e di se si ka arritur atje, por më bëri të qesh sonte paksa”.

Mos humbisni

dddd-3-780x439_1479908529-3583027

Ja ç’do të thotë të shohësh në ëndërr njerëz që kanë vdekur

Mistikët pretendojnë se bota e ëndrrave tona, mund të përbëjë një lidhje me botët e …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.