Kreu / Rozë / Marina Fara tërbohet e nuk mban më: Unë nuk jam k***vë o injorantë! /Foto

Marina Fara tërbohet e nuk mban më: Unë nuk jam k***vë o injorantë! /Foto

Marina Fara shpërthen ndaj portaleve që sipas saj po abuzojnë me emrin dhe imazhin e saj për disa klikime me shumë.

Vajza e bukur e Eli Farës ka bërë një postim në Instagram ku shpreh indinjatën se sinqeriteti i saj keqpërdoret.

Gjithçka mesa duket ka nisur kur Marina postoi këtë thënie pikante.

“Po e rihedh edhe njehere foton per te vene ne dukje injorancen e disa portaleve tona qe nuk dine me cfare te bejne per dy klikime..

Kuptimi i kesaj thenieje nuk ka te beje aspak me profesionin se eshte per te qeshur dhe per te qare ne te njejten kohe me injorancen ,kuptimi i kesaj thenieje ne thelb eshte qe ndonjehere te qenit i drejte i sinqerte dhe i vertete ne kte bote ku jetojme nuk ka vlere…”, shkruan ndër të tjera Marina Fara.

Mos humbisni

Modelja e njohur e tepron, nxjerr b**** në shesh

Ajo konfirmoi lidhjen me Dj Chris Martinez gjatë një udhëtimi në Madrid vetëm pak ditë …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.