Kreu / Rozë / Mariana zhvishet e tëra, sjell nudot e fundvitit

Mariana zhvishet e tëra, sjell nudot e fundvitit

Mariana zhvishet e tëra, sjell nudot e fundvitit

Modelja venezueliane Mariana Rodriguez ka përshëndetur meshkujt që e adhurojnë me një set të ri fotosh. Fotot nuk kane nevoje per shume pershkrim, ndersa Mariana padyshim do te listohet ne femrat me te nxehta te vitit qe vjen duke hyre fuqishem ne kopertinat prestigjioze.

mari

mari1

mari2

mari3

mari4

mari5

Mos humbisni

Çmendet e ftuara në televizion, pa mbathje dhe nxjerr “zogun” në shesh /Video

Në një emision televiziv e ftuara del nga vetja dhe flet hapur fare. Mbasi drejtuesi …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.