Kreu / Rozë / Madonna nudo, ishte vetëm 20 vjeçe (Foto +18)

Madonna nudo, ishte vetëm 20 vjeçe (Foto +18)

Madonna nudo, ishte vetëm 20 vjeçe (Foto +18)

“The sun” ka publikuar një set fotosh nudo që ylli i popit, ka bërë kur ishte studente.

Fotot bardhë e zi, janë realizuar në New York, në 1979, kur ajo ishte 20 vjeçe dhe e tregojnë këngëtaren të relaksuar dhe plot besim ndërsa pozon për fotografin, Martin H.M Schriber.

Ai e takoi Madonën, ndërsa po realizonte një set fotografik nudo, në shkollën “Parson”.

Këto nuk janë fotot e para nudo të këngtares, tashmë 57-vjeçare, por foto eksluzive të sajat, gjatë kohës që ka qënë studente.madonna-1_1449331976-1049713 madonna-2_1449331988-9588408 madonna-3_1449332056-3128126

Mos humbisni

Deputeti shqiptar shfrenon fjalorin: Zhabë injorante, unë jam më i keq se sa e mendon ti

Me rastin e 10-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, një ndër sloganet që ka rënë më …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.