Kreu / Politikë / LSI e shthur gjuhën: Rama, i zhytur në m*t kokë e këmbë

LSI e shthur gjuhën: Rama, i zhytur në m*t kokë e këmbë

Anëtarja e Kryesisë së LSI-së Elona Guri ka shpërthyer në fyerje ndaj kryeministrit Edi Rama dhe kabinetit qeverisës.

Guri, njëkohësisht pjesë e Këshillit Bashkiak nuk është përmbajtur duke deklaruar se Rama është i zhytur bashkë me miqtë e tij.

“ I zhytur në mut kokë e këmbë Edi Rama dhe shokët e vet”, shkruan pa rezerva Elona Guri.

Mos humbisni

Për largimin e Blushit nuk u lumturuan vetëm ata nga e majta

PËR ATA QË QAJNË DHE GËZOHEN NGA IKJA E BEN BLUSHIT Nga Astrit Patozi Ka …

Një koment

  1. Turp per nje femer me ket fjalor..po lesh e li hesapi
    1

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.