Kreu / Rozë / Lori Hoxha plot plane: Në drejtimin e një emisioni televiziv! /Foto

Lori Hoxha plot plane: Në drejtimin e një emisioni televiziv! /Foto

E bukur, seksi dhe përherë në qendër të vëmendjes. Çfarë i mungon?! Ah po, edhe një program televiziv në drejtimin e saj. E kemi fjalën për Lori Hoxhën e cila së fundi ka shprehur edhe një tjetër dëshirë të saj.

Së fundmi Lori ka qenë e ftuar në emisionin e Bora Zemanit “Guximtarët”, ku e pyetur nga moderatorja se çfarë planesh ka në televizion, Lori zbuloi se po mendon të ketë një emision të sajin.

“Po mendoj për një program, format që ta shpik komplet unë, që se kam parë diku tjetër në televizione, të jem autore”, u shpreh Lori. Na mbetet të presim për të parë çfarë risish do sjellë Lori në ekran.

Duke qenë se është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale dhe jo vetëm, Lori do të dijë ta shfrytëzojë fare mirë edhe këtë pikë të saj.

Mesa duket qënurit thjesht një pronare nuk mjafton për të madhen e motrave Hoxha.

Mos humbisni

Flori Mumajesi do t’iu bëj të qeshni me këtë video

Flori Mumajesi është një nga këngëtarët më të njohur dhe më të dashur të estradës. …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.