Kreu / Sport / LIVE / Ndeshja Shqipëri – Itali në stadiumin “Loro Boriçi”

LIVE / Ndeshja Shqipëri – Itali në stadiumin “Loro Boriçi”

Mos humbisni

Kjo është ‘bisha’ që Elseid Hysaj përdor jashtë fushës së futbollit

Ai ka surprizuar edhe më skeptikët e mundshëm në fushën e blertë dhe është kthyer …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.