Kreu / Sport / LIVE / Ndeshja Shqipëri – Itali në stadiumin “Loro Boriçi”

LIVE / Ndeshja Shqipëri – Itali në stadiumin “Loro Boriçi”

Mos humbisni

Djaloshi nga Vlora kap skedinën “e çmendur”, parashikon 8 ndeshje dhe… /Foto

Dita e martë për disa është ters, por për disa qëllon me shumë. Kështu ka …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.