Kreu / Kosovë / Liron nga burgu Nehat Thaçin

Liron nga burgu Nehat Thaçin

Nënkoloneli Nehat Thaçi është liruar nga paraburgimi në Serbi. Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express Ministri i Jashtëm Enver Hoxhaj.

Hoxhaj ka thënë se Thaçi shumë shpejt do të kthehet në shtëpi. ‘Sapo më është konfirmuar lajmi se

Thaçi është liruar nga paraburgimi në Serbi dhe shumë shpejt do ti bashkohet familjes” ka thënë Hoxhaj në një prononcim për Express.

Mos humbisni

Albin Kurti: Pavarësia e Kosovës, një hap përpara dhe një hap pas

Lëvizja e themeluar dhe aktualisht edhe e drejtuar prej tij ka qenë një ndër kritiket …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.