Kreu / Kuriozitete / Letra për babagjyshin që po bën xhiron e botës

Letra për babagjyshin që po bën xhiron e botës

“Birit tim skeptik per Santa Klausin, vetem 6 vjec, iu kerkua të shkruante një letër për Santan në shkollë. Kështu që ai e bëri …”

Keshtu shkruan ne postimin e saj ne Twitter nëna e djalit, Sarah McCammon, e cila ka njerre letren e te birit qe po ben xhiron e rrjetit.

Vogëlushi pretendon se ishte detyruar nga mësuesja ta shkruante letrën, i thotë Santa Klausit se e dinte që listat me emrat e fëmijëve që silleshin mirë apo keq ishin bosh, ashtu si jeta e tij.

“Ti nuk di asgjë për telashet që kam kaluar në jetë”, shkruan ndër të tjera vogëlushi në letrën e tij skeptike.

6-vjeçari refuzon ta identifikojë veten, duke shkruar se nuk do ta tregonte emrin tij.

Nëna e djalit, Sarah McCammon e postoi atë në “Twitter” dhe, brenda disa orëve, letra u shndërrua në një prej postimeve më popullore në rrjetin social.

Shumë përdorues të “Twitter”-it u habitën nga zgjuarsia e djalit, ndërsa të tjerë shprehën shqetësim për telashet e përmendura prej tij.

Megjithatë, nëna e vogëlushit, gazetare në një radio publike, sqaroi se ai i referohej “problemeve” me vëllain e tij të madh, që shpesh e mund në videolojëra.

Mos humbisni

Prindërit e gënjyen djalin se ishte me kancer, për të marrë donacione

Gjithçka ka ndodhur në harkun kohor të 8 muajve në Fort Walton Beach, Florida. Të …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com