Kreu / Kuriozitete / LAJMI I FUNDIT / Aksident në Durrës, plagoset Noizy

LAJMI I FUNDIT / Aksident në Durrës, plagoset Noizy

noizyKëngëtari shqiptar Rigels Rajku, i njohur me nofkën Noizy, është plagosur mbrëmjen e djeshme.

Mësohet se Noizy ka qenë duke udhëtuar drejt Durrësit ndërsa në hyrje të qytetit makina ka humbur kontrollin.

Ende nuk dihen detaje nga ngjarja e rëndë, ndërkohë që Noizy shoqërohej nga dy balerina.

Policia tha se Noizy dhe vajzat po udhëtonin drejt Durrësit pasi në fundjavë kishin një shfaqje.

Gjendja e dy vajzave paraqitet gjithashtu e rëndë, ndërsa fansat e OTR po shprehin shqetësimin e tyre në rrjete sociale.

Lajme.al shfrytëzoi pikërisht 1 Prillin për të bërë këtë shaka të hidhur dhe i kërkon falje Rigels Rajkut, i cili njihet jo vetëm si një nga këngëtarët më të ndjekur të shqiptarëve, por edhe një djalë me nivel dhe që në çdo festë dhuron ndihma për jetimët dhe shtresat në nevojë.

Duke e lënë Noizyn të qetë dhe duke i uruar jetë të gjatë dhe të bukur, i themi se sot ishte dita jonë. Festat e tjera, vazhdo me bujarinë tënde vëlla!

 

Mos humbisni

Njihuni me qytetin ku dielli doli vetëm 6 minuta në Dhjetor!

Mos u ankoni me motin ne Shqiperi. Nuk do ta besoni se cfare ndodh ne …

Një koment

  1. Ha noizy eshte otr dhe do jet deri ne fund po e ka ni ves pergjigjet ke disa keng njolloj

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.