Kreu / Teknologji / Ky iPhone X kushton 159 dollarë

Ky iPhone X kushton 159 dollarë

Kompania kineze Oukitel ka prezantuar celularin U18, i cili ka ngjashmëri të mëdha me celularin më të ri të Apple.

Madje, celulari i tyre po quhet kloni i iPhone X. Pjesa e prapme e tij nuk duket si celulari i Apple, edhe pse ka dy kamera të vendosura në mënyrë vertikale.

Celulari ka gjithashtu edhe aftësinë e kontrollit me gjeste dhe hapjes së celularit me fytyrë, transmeton Gazeta Express.

Ai ka një bateri të madhe 4,000mAh, një ekran 5.8 inç me rezolucion 720P, 4GB RAM dhe hapësirë prej 64GB.

Mos humbisni

WhatsApp nuk do të punojë më në disa celularë

WhatsApp do të ndalojë së punuari në një numër të smartfonëve të vjetër, që do …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com