E premte , 21 Korrik 2017
Kreu / Rozë / Kur Morena Taraku ishte pa operacione plastike

Kur Morena Taraku ishte pa operacione plastike

Ajo tani është ndër femrat më seksi në showbizzin tonë. Fjala është për Morena Taraku.

Ajo ka treguar se di të vijë provokuese dhe seksi për fansat e shumtë, por duket se jo gjithmonë kështu.

E përfolur shumë për ndërhyrjet që ka bërë, bukuroshja i ka mohuar duke thënë se ishin genet.

Në fakt, fotot e mëparshme e kanë treguar qartazi ndryshimin e saj, por kjo foto konfirmon edhe njëherë që Morena ka qenë shumë larg pamjes seksi që sot ka.

Mos humbisni

Superbomba aziatike shkon për peshkim (GALERI)

Modelja nga Filipinet në këtë rrjet social ka 1 milionë ndjekës, për të cilët ajo …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.