Kreu / Politikë / Kujtohen socialdemokratët, shpërndajnë fletërrufe për Gjinushin

Kujtohen socialdemokratët, shpërndajnë fletërrufe për Gjinushin

p Një studim i analistit Afrim Krasniqi, tregonte jetëgjatësinë e secilit lider politik në Shqipëri.

Në krye të listës renditej Skënder Gjinushi, me rreth 25 vitë në drejtimin e Partisë Socialdemokrate.

Siduket, ka qenë ky studim i Krasniqit që ka bërë që në Tiranë të shpërndahen disa ‘trakte’ faksimilja e të cilave gjendet mëposhtë.

Dikush është revoltuar brenda PSD dhe ka listuar një sërë akuzash. Për më shumë, lexoni:

skender gjinushiskender 2 gjinushi

Mos humbisni

Sherr në Kuvend, Ruçi ironizon Bashën [VIDEO]

Eshtë ndërprerë para pak minutash seanca parlamentare. Kjo përe faktin se kryetari i Kuvendit Gramoz …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.