Kreu / Rozë / KUJDES/ Nëse nuk silleni mirë, gratë do t’ju tradhtojnë në këtë moshë

KUJDES/ Nëse nuk silleni mirë, gratë do t’ju tradhtojnë në këtë moshë

“Burrat nuk i japin vëmendjen dhe respektin që meritojnë.

Mbase vazhdojnë ta duan partnerin, por shkëndija është zhdukur nga martesa e tyre,” theksohet në studim.

Cilado qoftë arsyeja, të paturit një lidhje jashtëmartesore mund të ndihmojë gratë e martuara të rizbulojnë gjallërinë për jetën, sensualitetin dhe pasionin fizik që mund t’u mungojë.

Nevoja për kënaqësi seksuale është një karakteristikë që miliarda njerëz e kanë të përbashkët, pavarësisht gjithë diferencave që mund të kenë.

Mos humbisni

Wanda feston ditëlindjen, urimi i veçantë i Icardit (FOTO)

Wanda Nara, bashkëshortja e kapitenit të Interit, Mauro Icardi, festoi ditëlindjen e saj të 31-të. …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.