Kreu / Aktualitet / Kosovarja aksidenton me vdekje nje burre ne Shkoder

Kosovarja aksidenton me vdekje nje burre ne Shkoder

Me datë 11.02.2018 rreth orës 22:30 në vendin e quajtur “Harku i Berdicës”, mjeti tip Skoda me targë KS 01-168 KR ka përplasur një shtetas, këmbësor, akoma të pa identifikuar, i cili ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Drejtuesja e mjetit, shtetasja L. M. 47 vjeçe, nga Gjakova, Kosovë, është shoqëruar në ambjentet e Komisariatit të Policisë Shkodër për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku po kryen veprimet për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Mos humbisni

Makina fluturon në ajër… Ja si ndodhi aksidenti me dy të vdekur /Pamjet e frikshme

Kjo eshte video e aksidentit ku humbi jetën 23-vjeçarja Elena Abdillari dhe 60-vjeçari Bujar Agalliu. …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com