E shtunë , 25 Mars 2017
Kreu / Rozë / Klea Hutën nuk do ta shihni më kështu, ja ndryshimi i madh në pamje

Klea Hutën nuk do ta shihni më kështu, ja ndryshimi i madh në pamje

Klea Huta, sapo ka bërë ndryshimin më të madh në pamje që nga koha kur e kemi njohur. Gjithmonë me flokë të gjatë, të zinj, aktorja që e njohim edhe si prezantuese apo këngëtare, dje ka prerë flokët.

Një foto e postuar në Instastory, tregon që ajo ka prerë flokët shumë të shkurtra, por nuk ka zbuluar pamjen e re me to.

Nga shënimi mbi foto, kuptohet që Kleas i ishin mërzitur flokët e gjatë gjithë kohës. Nuk e imagjinojmë dot si mund të duket me flokë të shkurtër, por sigurisht që aq e bukur sa është, edhe me flokët e reja do duket sërish mirë.

Mos humbisni

FOTO / Transformohet Roza Lati, zmadhon gjoksin dhe ndryshon LOOK

Kjo është një periudhë transformimesh për moderatoren e njohur shqiptare. Pasi është nënstruar një operacioni …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.