Kreu / Kosovë / Kjo është Ariana që u plagos në Suedi, vajza e Nasim Haradinajt

Kjo është Ariana që u plagos në Suedi, vajza e Nasim Haradinajt

Ariana Haradinaj, vajza e anëtarit të OVL’së Nasim Haradinajt është plagosur në Suedi në mëngjesin e djeshëm.

Ngjarja ka ndodhur para banesës së saj në Helsingborg. Pas dhënies së ndihmës së parë, Ariana është strehuar në një vend të sigurtë nga policia suedeze.

Ende nuk shihen shkaqet dhe kryerësit e këtij akti ndërsa babai i Arianës, Nasimi ka thënë nuk dëshiron të spekuloi në këtë rast dhe se i bën thirrje hetuesisë që të hetojnë rastin.

Mos humbisni

“Show” në Vetëvendosje, dorëhiqet kryetari

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, ka dhënë dorëheqje nga të gjitha funksionet e tij …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.