Kreu / Rozë / Këto të pasme fantastike s’mund të rezistoni pa i parë

Këto të pasme fantastike s’mund të rezistoni pa i parë

Modelja e popullarizuar, Sommer Ray, ka publikuar një fotografi tejet joshëse në llogarinë e saj në Instagram.

Me bikini dhe e shtrirë, ajo duket sa joshëse, aq edhe e ‘nxehtë’.

Megjithatë, ajo ka një kërkesë për ndjekësit e saj.

“Ajo nuk dëshiron dashuri, ajo pëlqen të duhet, dhe kjo e bënë më ndryshe”, ka shkruar ajo përbri fotografisë, duke vënë në pah të pasmet superseksi.

 

Mos humbisni

Askush nuk e dinte, këngëtarja e njohur shqiptare punon në Postë /Foto

Ajo ka më shumë se 20 vite që i mungon skenës shqiptare. Sot, Burbuqe Rada, …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.