E enjte , 29 Qershor 2017
Kreu / Rozë / Kështu duket Enca pa grim (Foto)

Kështu duket Enca pa grim (Foto)

enca

Kështu duket Enca pa grim (Foto)

Këngëtaren Enca pak herë na ka rastisur ta shohim pa grim. Ndërsa, tani ajo është shfaqur në një foto e pa grimosur, dhe duhet të themi se duket mjaft mirë.

Në një foto të publikuar në Instagram, Enca e ka shfaqur fytyrën e saj pa make-up, ndërsa ka marrë komente të mira nga fansat.

Ndërsa, këngëtarja as nuk e ka lënë gjoksin t`i dalë në pah, duke u treguar kështu një vajzë e mirë dhe modeste.

Mos humbisni

Pornostarja shqiptare vjen me një VIDEO të nxehtë

Alby Rydes është njëra ndër pornostaret më aktive në rrjetet sociale. Alby gjithmonë vjen me …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.