E mërkurë , 23 Gusht 2017
Kreu / Shëndet / Keni probleme me tretjen, ja zgjidhja
Keni probleme me tretjen

Keni probleme me tretjen, ja zgjidhja

Keni probleme me tretjenKeni probleme me tretjen, ja zgjidhja

Keni probleme me tretjen ?

Lëngu i mollës është një pije që ka një rol të rëndësishëm në tretje dhe në për të shmangur problemet me jashtëqitjen.

Personat të cilët kanë probleme me zorrën e trashë duhet të pinë një herë në ditë nga një gotë komposto frutash.

Të sëmurët është mirë që larjen ta bëjnë në vaskë në pozicionin ulur, duke i shtuar ujit lëvore të bungut dhe kamomil. Por, për t’u shëruar nga infeksionet në zorrë duhen ngrënë qepë dhe hudhra të freskëta.

Ngrënia e një molle të ëmbël para ushqimit liron zbrazjen e zorrëve.

Mos humbisni

Para se të humbni virgjërinë, duhet të lexoni këtë!

Femrat me përvojë kanë vendosur të flasin dhe ju tregojnë disa te vërteta…. Është e …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.