E mërkurë , 29 Mars 2017
Kreu / Rozë / Kelly Brook, foto nudo në prag Krishtlindjesh
Kelly Brook

Kelly Brook, foto nudo në prag Krishtlindjesh

Kelly Brook, foto nudo në prag Krishtlindjesh

Kelly Brook ka realizuar disa foto në prag Krishtlindjesh.36-vjeçarja britanike ka mahnitur fansat me foto nudo të cilat i linin shumë pak vend imagjinatës.

Modelja ka treguar format e saj perfekte ne fotot me te kuqe dhe nudo.

Kelly Brook

lajme.al

Mos humbisni

Skena të ‘nxehta’. Olta Gixhari puth në buzë këngëtaren

Tashmë po mësohemi me skenat e nxehta që na dhuron shpesh herë aktorja Olta Gixhari. …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.