Kreu / Rozë / Me kë është në shtrat “Supermbesa” e Berishës? (FOTO)

Me kë është në shtrat “Supermbesa” e Berishës? (FOTO)

Me kë është në shtrat “Supermbesa” e Berishës? (FOTO)

Mbesa e ish kryeministrit Berisha njihet për provokimet në rrjetet sociale.

Shumë herë, nga reagimet e mediave, është detyruar që postimet në Facebook t’i fshijë.

Dasara Malltezi ose “Supermbesa” këtë herë ka postuar një foto në rrejtët sociale teksa dërgon puthje drejt kameras.

Ajo nuk është vetëm, por në shtrat me të është dhe një vajzë tjetër.

Mesa duket, ajo ka kërkuar që të tërheq pak vëmendjen e mediave.

Mos humbisni

Jeni larg nga partneri juaj, tashmë mund të kryeni seks në … /Video

Tashmë mund të bëni sex online. Ky është lajmi më i fundit i cili u …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com