Kreu / Botë / Kapet rumuni duke vjedhur në mënyrë mahnitëse në kazino
Kapet rumuni
Jail Cell With Open Door And Bunch Of Keys

Kapet rumuni duke vjedhur në mënyrë mahnitëse në kazino

Kapet rumuni duke vjedhur në mënyrë mahnitëse në kazino

Një punëtor i kazinosë në Londër është arrestuar pasi ai është vërejtur se vidhte “chipsa” të kazinosë. Ai kishte përdorur një metodë që i mundësonte vjedhjen pa u dalluar për muaj me radhë.

Metoda e tij ishte se kishte një gyp te xhepi dhe në momentin që ndante letrat dhe kur i mblidhte ato rrëmbente edhe ndonjë “chips” duke e future në gypin e krijuar për t’i arkëtuar në fund të këmbëve, transmeton Sunderlandecho ((Sunderlandecho.com))

Ai kishte bashkëpunuar me një punëtore tjetër dhe paratë i nxirrte nëpërmes saj gjatë kohës së pauzës.

Punëtori që është nga Rumania, është arrestuar dhe atij policia ia ka gjetur 12 mijë funte në banesën e tij.

Mos humbisni

Shpërthim i fortë në metronë e New York, disa persona të plagosur /Foto

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në orën 6.30 të mëngjesit në një stacion metroje …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.