Kreu / Rozë / Ka diçka që nuk shkon tek Rudina: Ja detaji që çmendi publikun /Foto

Ka diçka që nuk shkon tek Rudina: Ja detaji që çmendi publikun /Foto

Si çdo ditë, edhe gjatë së martës moderatorja Rudina Magjistari nisi emisionin e pasdites “Rudina” dhe dukej se çdo gjë po shkonte në rregull.

Ama janë dashur vetëm pak momente që teleshikuesit të kuptonin se kishte diçka që nuk shkonte me pamjen e saj.

Rudina është shfaqur me gishtat e një dore të lyer dhe ato të dorës tjetër të palyer, raporton JOQ.

Pse vallë?

Mos humbisni

Flori Mumajesi do t’iu bëj të qeshni me këtë video

Flori Mumajesi është një nga këngëtarët më të njohur dhe më të dashur të estradës. …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.