Kreu / Rozë / Ju kujtohet seksbomba shqiptare Ledina Çelo? Ja çfarë bëhet me të /Foto

Ju kujtohet seksbomba shqiptare Ledina Çelo? Ja çfarë bëhet me të /Foto

Ledina Çelo është padyshim një nga zërat më të dashur të skenës shqiptare.

Por edhe ndër mamatë më seksi të showbizit shqiptar.

Mund të themi pa frikë se sa herë ajo shfaqet bën bujë.

Ledina jeton prej vitesh në Gjermani me bashkëshortin dhe dy fëmijët.

Por herë pas here ajo poston fotografi në rrjete sociale. Të fundit e Ledinës janë thjesht përvëluese.

Paçka vitet iken, për Ledinën ato janë thjesht çështje numrash, sepse këngëtarja bukuroshe vijon të jetë një femër në supër formë fizike.

Mos humbisni

Zaimina bën veprimin e rëndësishëm, duhet ta shikoni patjetër këtë foto

Kengetarja Zaimina Vasjari ndodhet në javët e fundit të pritjes se embel dhe i ka …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.