Kreu / Rozë / Joselyn po e lë pas Kim Kardashianin

Joselyn po e lë pas Kim Kardashianin

Joselyn Cano është modelja me shumë fansa në instagram.

Falë linjave të saj trupore, ajo vazhdon të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Kjo edhe e bëri nga femrat me më së shumti fansa në rrjetet sociale.

Shikoni foto dhe binduni vetë.

Mos humbisni

Pas ikjes nga “Portokallia”, Bes Kallaku ka nisur punën e re. Ja ku /Foto

Aktori i humorit Bes Kallaku i mungon këtë sezon spektaklit “Portokalli”. Ai deklaroi se largimi …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.