Kreu / Rozë / Ja sa shpenzon në një natë “mbreti i Instagramit”

Ja sa shpenzon në një natë “mbreti i Instagramit”

Dan Bilzerian nuk njihet si tip dorështrënguar gjithsesi fatura që ai ka paguar për një natë të kaluar në Nju Jork është e pabesueshme.

Ai ka qenë me miqtë e tij dhe femrat që mban nga pas në një festival ku ka shpenzuar shifrën e çmendur të 654 mijë dollarëve. E gjithë shuma është përdorur për pije jashtëzakonisht të shtrenjta dhe fishekzjarrë.

Vetëm fishekzjarrët kanë kushtuar 150 mijë dollarë.

Ja sa shpenzon !

Ja sa shpenzon

Ja sa shpenzon Ja sa shpenzon

Dan Blizerian në Instagram

Mos humbisni

Flori Mumajesi do t’iu bëj të qeshni me këtë video

Flori Mumajesi është një nga këngëtarët më të njohur dhe më të dashur të estradës. …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.