E diel , 26 Shkurt 2017
Kreu / Rozë / Ja sa herë ka bërë seks Marina Vjollca dhe kush janë ata (Video)
Ja sa herë ka bërë seks Marina Vjollca

Ja sa herë ka bërë seks Marina Vjollca dhe kush janë ata (Video)

Ja sa herë ka bërë seks Marina Vjollca dhe kush janë ata (Video)

Moderatoret, këngëtaret dhe modelet seksi kanë qenë të ftuarat kryesore në intervistën 60 sekondëshe në Prive.

E ftuara e radhës ka qenë moderatorja  seksi marina Vjollca. E pyetur se sa herë ka bërë seks në jetën e saj, ajo tha se nuk i ka numuruar.

 

Mos humbisni

Xhoana Nano ju lë “gojë hapur”, ja çfarë bën në mes të Tiranës (Foto)

Gjithmonë ka ngjallur kuriozitet jeta e çiftit Nano, edhe tani që Fatos Nano nuk është …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.