Kreu / Rozë / Ja kush është i dashuri miliarder i Angela Martinit

Ja kush është i dashuri miliarder i Angela Martinit

Ja kush është i dashuri miliarder i Angela Martinit

Të gjithë kemi qenë kurioz për të zbuluar të dashurin e modeles së njohur, Angela Martini.
Ka qenë revista Who e cila ka zbuluar identitetin e personit në fjalë, i cili është i dashuri i modeles shqiptare superseksi.

Ai është Dragos Savulescu dhe është producent i filmave, me prejardhje nga Rumania por që jeton në Los Angelos.

Mësohet se për momentin bukuroshja shqiptare ndodhet në Kanë së bashku me të dashurin e saj miliarder, i cili është një biznesmen i njohur.angelamartin

Mos humbisni

E ka seriozisht?! Zbuloni çfarë do të bëjë Enca në shtëpinë e re [FOTO]

Prej disa kohësh, Enca ka blerë shtëpinë e saj të parë në një nga lagjet …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.