Kreu / Rozë / Iva Aliko shfaqet ‘hot’, shokohen fansat /Foto

Iva Aliko shfaqet ‘hot’, shokohen fansat /Foto

Modelja Iva Aliko njihet është një personazh e cila di si ta tërheqë vëmendjen. Ajo se fundmi ka publikuar disa foto në rrjetin social te ‘Instagramit’ ku shfaqet tejet sensuale dhe seksi

Iva e ka prerë foton për të mos zbuluar tërësisht gjoksin, por ka mjaftuar vetëm kaq që fansat e saj të shokohen dhe të shpërthejnë komentet.

Kujtojmë që Iva herën e fundit tërhoqi vëmendjen me setin fotografik për Vitin e ri, ku postoi disa foto ‘hot’ pranë pemës.

Mos humbisni

Ja çfarë mendojnë meshkujt kur bëjnë seks për një natë

Ja çfarë mendojnë meshkujt që bëjnë seks vetëm për një natë: 1. Kur të hyni …

Një koment

  1. na e shpifet me kete prostitute fallco

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.