E martë , 6 Dhjetor 2016
Kreu / Rozë / Ilda Bejleri reklamon të pasmet…në të gjitha pozicionet
showbiz2-700x484

Ilda Bejleri reklamon të pasmet…në të gjitha pozicionet

Ilda Bejleri

Ilda Bejleri reklamon të pasmet

Ilda Bejleri dita ditës po tërheq gjithnjë e më shumë vëmendjen e publikut. Prezantuesja e SuperSport ka ndjekës të shumtë në rrjetet sociale, të cilët i mban të përditësuar me fotografitë e saja.

Arsyeja pse ajo tërheq më shumë vëmendje sesa një prezantuese e zakonshme është falë dukjes dhe fizikut të saj.

Në një nga fotografitë e reja, ajo shfaqet mjaft joshëse me fustan të gjatë duke vënë në pah të pasmet.

Ilda Bejleri Ilda Bejleri Ilda Bejleri

Mos humbisni

ediela2-933x445_1480873443-1720749

Gjyshja nuk pranon veprimet e mbesës, ja çfarë i punon ajo në TV

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare”, Sara një vajzë e …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.