E hënë , 24 Prill 2017
Kreu / Rozë / Ilda Bejleri reklamon të pasmet…në të gjitha pozicionet

Ilda Bejleri reklamon të pasmet…në të gjitha pozicionet

Ilda Bejleri

Ilda Bejleri reklamon të pasmet

Ilda Bejleri dita ditës po tërheq gjithnjë e më shumë vëmendjen e publikut. Prezantuesja e SuperSport ka ndjekës të shumtë në rrjetet sociale, të cilët i mban të përditësuar me fotografitë e saja.

Arsyeja pse ajo tërheq më shumë vëmendje sesa një prezantuese e zakonshme është falë dukjes dhe fizikut të saj.

Në një nga fotografitë e reja, ajo shfaqet mjaft joshëse me fustan të gjatë duke vënë në pah të pasmet.

Ilda Bejleri Ilda Bejleri Ilda Bejleri

Mos humbisni

Andi Bejtja poston një foto me gruan dhe ish-gruan: Ky është konsensus

Andi Bejtja ka postuar në rrjetet sociale, një foto me dy femra. Një prej tyre është …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.