E shtunë , 12 Mars 2016
Kreu / Sport / Humor anglez: Shqipëria, kampione e Europës me Jose Mourinho
Humor anglez

Humor anglez: Shqipëria, kampione e Europës me Jose Mourinho

Humor anglez: Shqipëria, kampione e Europës me Jose Mourinho

Gazetari i “Daily Mail” Peter Oborne ka bërë si çdo vit parashikimet e tij të çmendura për vitin e ri. Në artikullin e publikuar në “Daily Mail” shkruhet se Jose Mourinho do të marrë stolin e Shqipërisë për Euro 2016 dhe do të mposhtë Anglinë me penallti, në një fazë finale të Kampionatit Europian.

Parashikimi i Oborne shkon edhe më tej, kur shkruan se në fund, Shqipëria e Murinjos do të fitojë Euro 2016.

Ndër parashikimet gazmore të gazetarit Oborne është edhe dalja e Britanisë nga BE-ja, si dhe drejtimi i Shtëpisë së Bardhë nga kryetari i Bashkisë së Londrës Boris Johnson.

Mos humbisni

epa04782788 (FILE) A file picture dated 02 May 2015 of Sampdoria's head coach Sinisa Mihajlovic during the Italian Serie A soccer match between UC Sampdoria and Juventus FC at Luigi Ferraris stadium in Genoa, Italy. Sinisa Mihajlovic is close to signing a coaching contract with AC Milan after clinching an Europa League berth with Sampdoria, local media reported on 04 June 2015.  EPA/FRANCESCO DOLCI

Milan: Mihajloviç beson tek vendi i tretë

“E dinim se do te kishim nje ndeshje te veshtire, Torino luajti mire, por ne …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.