Kreu / Rozë / Historia e lezhianes që do burrë për Shën Valentin: Dua ta ketë të…

Historia e lezhianes që do burrë për Shën Valentin: Dua ta ketë të…

Një vajzë kërkon që të krijojë një lidhje serioze dhe këtë gjë e do patjetër të ndodhë deri për Shën Valentin. Kjo është historia që po thyen rrjetin.

“Të gjitha shoqet e mia u fejuan e rehatuan, unë jo që jo.

Ama e kam ndarë mendjen. Do bëj si do bëj ama deri për Shën Valentin do ta gjej burrin.

Kam çuar letra kudo nëpër faqe, kam hapur fjalën nëpër shoqe.

Nuk kam shumë pretendime.

Thjesht s’më ka ecur sepse jam e turpshme edhe nuk dal me ftesën e parë.

Por kam hequr dorë nga tangërllëku.

Jam 26 vjeçe. Jam nga Lezha. 1.68 cm e gjatë. Bionde me sy jeshilë.

Shkollë nuk kam, sepse s’më kanë lënë vëllezërit. Por tani që u mbeta në derë janë penduar, se ndoshta do ta kisha gjetur burrin në shkollë.

Eh, mirë t’u bëhet.

Lidhje nuk kam patur asnjëherë, se jua thashë kam patur tangërllëk.

Kam vetëm një kush për burrin, dua ta ketë rrogën e mirë. Se nuk dua të vuaj për bukën e gojës.

Nëse është ndonjëri këtu, le ta prezantojë veten dhe nuk them “JO” :D.

Këtë Shën Valentino se martohem ose plas në vend…”, shkruan ajo

Mos humbisni

Jeni larg nga partneri juaj, tashmë mund të kryeni seks në … /Video

Tashmë mund të bëni sex online. Ky është lajmi më i fundit i cili u …

Një koment

  1. Ciao💞Pershendetje jam NGA Bushati i SHKODRES**Me Pune ne Italy:Kerkoj edhe une**nji femer seriose me te vertet💫Per informacion me bis numrin sa ma shpejte💞💌💍👦=tel:3200353595

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com