Kreu / Rozë / Hidhërim në familjen e “Kimikatit” të Portokallisë, humb njeriun e dashur… /Mesazhi

Hidhërim në familjen e “Kimikatit” të Portokallisë, humb njeriun e dashur… /Mesazhi

Aktori i Portokallisë që njihet për rolin e tij si “Kimikati” ka humbur nje person te shtrenjte te familjes. Olsi Bylyku ka ndarë me ndjekësit ne rrjetet sociale një lajm të hidhur.

I pikëlluar ai shkruan se sot është ndarë nga jeta gjyshja e tij.

“Shpirti tu prehtë në paqe gjyshja ime. Do më mungosh shumë, pusho e qetë se ke lënë fëmijë të mbarë me nipa dhe mbesa e dashuri dhe mirësi tek çdo njeri që ty të njeh!”, shkruan Olsi në Instastory.

Mos humbisni

Pas ikjes nga “Portokallia”, Bes Kallaku ka nisur punën e re. Ja ku /Foto

Aktori i humorit Bes Kallaku i mungon këtë sezon spektaklit “Portokalli”. Ai deklaroi se largimi …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.