Kreu / Shëndet / Gjërat e çuditshme që i ndodhin trupit kur jeni në aeroplan

Gjërat e çuditshme që i ndodhin trupit kur jeni në aeroplan

Këto janë pesë faktet e çuditshme që ju ndodhin gjatë një udhëtimi.

Një udhëtim është gjithmonë i mirëpritur pavarësisht distancave të largëta që keni ndërmend të përshkoni.

Aeroplani mbetet gjithmonë zgjedhja e duhur, edhe pse çuditërisht në aeroplan trupi juaj transformohet.

Këto janë pesë faktet e çuditshme që ju ndodhin gjatë një udhëtimi:

– Ju vjen një erë e çuditshme nga goja

– Keni akne në fytyrë

– Keni dhimbje dhëmbi

– Keni shije të çuditshme ushqimore që ndryshojnë nga ato të përditshmet

– Ju djersijnë këmbët

Mos humbisni

Ushqimet që ndihmojnë në luftën kundër pagjumësisë

Miliona njerëz në mbarë botën përballen me pagjumësi, ndërsa përveç stresit dhe problemeve të përditshme, …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.