E premte , 28 Prill 2017
Kreu / Kuriozitete / Gjashtë sekrete si të dilni bukur në foto
Gjashtë sekrete si të dilni bukur në foto

Gjashtë sekrete si të dilni bukur në foto

Gjashtë sekrete si të dilni bukur në foto

Pra, dëshironi që të dukeni bukur në foto – sepse dhe pas shumë vjetësh, ende nuk dini të buzëqeshni apo të keni një qëndrim të duhur në fotografi. Mos u brengosni, dikush ka menduar edhe për ju.

Fotografi nga Ohio, Jodee Ball, ju rekomandon gjashtë këshilla që, sipas tij, do t’i transformojnë njëherë e përgjithmonë fotografitë tuaja nga ato të stilit të pasportës, në fotografi që do të mund të zbukurojnë edhe ballinat e revistave të modës.

Këshillat e tij duken të thjeshta, por janë shumë efektive. Madje, ato janë të ilustruara me fototgrafi, që të mund të vëreni dallimin. Buzëqeshni!

Merrni qëndrim të lirë (të shkujdesur)

Gjashtë sekrete si të dilni bukur në foto

Merrni lehtësisht anën drejt foto-aparatit

Gjashtë sekrete si të dilni bukur në foto

Bëni kujdes me duart

Gjashtë sekrete si të dilni bukur në foto

Lëshojini krahët

Gjashtë sekrete si të dilni bukur në foto

Lakojeni gjurin

Gjashtë sekrete si të dilni bukur në foto

Anojeni kokën lehtësisht

Gjashtë sekrete si të dilni bukur në foto

Mos humbisni

Ish-këshilltari i Pentagonit: Presidenti Eisenhower pati 3 takime me alienët

Një ish këshilltar i Pentagonit pretendon se presidenti amerikan Eisenhower ka pasur tri takime sekrete …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.