Kreu / Sport / Gëzim në familjen e sportistit shqiptar: Vijnë në jetë trinjaket /Foto

Gëzim në familjen e sportistit shqiptar: Vijnë në jetë trinjaket /Foto

Me anë të një postimi në “Instagram”, kampioni i boksit Robin Krasniqi ka dhënë lajmin e bukur se është bërë dajë.

Motra e tij ka sjellë në jetë tre vajza duke sjellë gëzim të trefishtë në familjen e Krasniqit.

Sportisti ka publikuar foton e trinjakeve duke fjetur dhe shkruan se është shumë i lumtur që është bërë dajë tre herë.

“Sot u bana Dajë 3 here dhe jam jashtzakonisht shumë i lumtur për 3 vocrraket tona. Zoti ju ruajt e u bëfshit 100 vjeçe mbesat e mija”, shkruan Robin Krasniqi.

Mos humbisni

Trondit futbollisti shqiptar, një ngjarje e rëndë i ka ndodhur Rei Manajt: O Zot… /Foto

Futbollisti i talentuar lushnjar Rei Manaj ka lene pa fjale ndjekesit e tij te cilet …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.