Kreu / Rozë / Gazetarja i nxjerr të palarat Edi Ramës: Poshtë xhinseve mbante edhe … /Video

Gazetarja i nxjerr të palarat Edi Ramës: Poshtë xhinseve mbante edhe … /Video

Gazetarja Iva Tiço, e ftuar në Top Show, ka treguar se në kohën kur ishte gazetare kulture dhe në ministri ishte drejtues Edi Rama, sot kryeministër, ajo ka parë që ai mbante poshtë xhinseve pizhama ngjyrë gri.

“Rama më ka pëlqyer më shumë ekstravagant, në atë kohë ishte ministër kulture dhe deri dhe pizhama nën xhinse, i dilnin pizhamat gri nën xhinse në konferencat për shtyp në dimër”.

Ndiqni në këtë video se çfarë tha Iva Tiço, e cila ka kritikuar deputetin e PD Ervin Salianji se kishte veshur nje triko poshte xhaketes si “çun mami”.

Mos humbisni

Habit adoleshentja shkodrane: Sa herë ngjis shkallët komshiu më kap nga c*** dhe…

Një vajzë ka rrëfyer ngacmimet seksuale që i bën vazhdimisht fqinji i saj. Vajza thotë …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.