E shtunë , 25 Mars 2017
Kreu / Botë / FOTOLAJM / Festimet e Vitit te Ri në Korenë e Veriut

FOTOLAJM / Festimet e Vitit te Ri në Korenë e Veriut

Pyongyang / Kore e Veriut –  Mijëra koreano veriore  në sheshin  Kim Il-Sung duke brohoritur sllogane komuniste  dhe mbështetje  për liderin Kim Jong-un  i cili në mesazhin e vitit të ri  deklaroi synimin për të bërë testimin  e raketave balistike me mbushje bërthamore interkontinentale.

 

Mos humbisni

Çfarë gabimi! Banka gjermane dërgon pa dashje 5 miliardë euro

Një bankë në pronësi të shtetit gjerman bëri një gabim “idiot” duke dërguar në pesë …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.