E premte , 18 Gusht 2017
Kreu / Botë / FOTOLAJM / Festimet e Vitit te Ri në Korenë e Veriut

FOTOLAJM / Festimet e Vitit te Ri në Korenë e Veriut

Pyongyang / Kore e Veriut –  Mijëra koreano veriore  në sheshin  Kim Il-Sung duke brohoritur sllogane komuniste  dhe mbështetje  për liderin Kim Jong-un  i cili në mesazhin e vitit të ri  deklaroi synimin për të bërë testimin  e raketave balistike me mbushje bërthamore interkontinentale.

 

Mos humbisni

Skandal në Itali, zyrtari i quan shqiptarët “kafshë gjahu”

Skandal në Rozzano të provincës së Milanos: këshilltari për sigurinë dhe policinë lokale boton “kalendarin …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.