Kreu / Teknologji / FOTO / Mercedezi që të ‘lë pafrymë’ dhe që po mahnit amerikanët

FOTO / Mercedezi që të ‘lë pafrymë’ dhe që po mahnit amerikanët

Mos humbisni

Këta telefona tani mund t’i lani në ujë

Edhe pse teknologjia po tenton të perfeksionohet në lidhje me rezistencën ndaj ujit, të celularëve …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com