Kreu / Aktualitet / FOTO/ Kush është i riu që iu bë atentat me armë në Orikum

FOTO/ Kush është i riu që iu bë atentat me armë në Orikum

I riu që iu bë atentat ditën e sotme në Orikum është Denis Brahimi, 23 vjeç (Personi në foto). Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në hyrje të Orikumit rreth orës 17:20 pranë një karburanti.

Sipas policisë, i riu ishte në rrugë kur është qëlluar nga dy persona të cilët janë larguar me shpejtësi.

23-vjecari është plagosur në këmbë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën, ndërsa policia dyshon se të riun kanë tentuar ta ekzaltojnë jo thjesht ta trembin.

 

12240004_1249532961739231_5733371223968024741_n
Në vendngjarje është gjetur një gëzhojë armë zjarri.Janë ngritur pika të shumta kontrolli për kapjen dhe ndalimin e autorëve, të cilët Policia i ka identifikuar, por për arsye hetimi nuk bëhen të ditur të dhënat e tyre.

44cf497f-5a96-447a-a61c-435c190f1e59

Mos humbisni

“Plas” skandali, ky është shefi i policisë që bën trafik kokaine

Sonte në mbrëmje u denoncua një skandal që ndodh në radhët e Policisë së Shtetit. …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.