Kreu / Aktualitet / Flet Anisa: Nuk jam penduar për videon me Shukriun

Flet Anisa: Nuk jam penduar për videon me Shukriun

Në një rrëfim të parin për mediat, 20 vjeçarja nga Dibra, e cila realizoi videoskandalin me ish kreun e bashkisë, Shukri Xhelili thotë se nuk është bërë pishman, por kërkon që të largohet nga ai qytet pasi nuk ka siguri.

Në një moment ajo nuk kursen as lotët teka thotë se gjithçka e ka realizuar pas presioneve që i vinin nga Xhelili.

“Ndihesha nën presionin e fjalëve të tij dhe asaj çfarë ai kërkonte ndaj meje. Kjo ka qenë e vetmja arsye, s`ka patur as arsye politike dhe as çështje parash. Unë jam ndier nën presion.

Unë kërkoj që të largohem nga Dibra dhe nga Shqipëria  Nuk ka më kuptim të rri këtu se nuk kam siguri.

Pas videos skam dalë nga shtëpia. Nuk jam penduar që e kam bërë videon”, ka thënë vajza.

Mos humbisni

Veprimet e dyshimta të vajzës, pronari i Benz-it që e përplasi flet në Polici: Makinën e…

Nga hetimet qe jane bere deri me tani, rezulton se “Benz”-i që shkaktoi aksidentin e …

Një koment

  1. Avdyl Blakçori

    Qeveria shqiptare duhet se nuk ben te marre masa per kete familje ta marre nen mbrojtje e mundesisht ta dergoje ne nje vend demokratik si USA _ franc a Gjermani . Mafjozet shqiptare me llumshtihanet qe kan per rreth jane kapabel qe ti bejne keq kesaj familje te varfer e ne nevoje . Une solidarizohem me kete familje i uroj fat te mire i jap kurajo e vajza per mua eshte nje trimnesh e heroine
    Né qoftese i ndodh diçka kesaj familje pergjegjesia do te bjere mbi qeverin Shqiptare

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.