Kreu / Rozë / Eni Çobani zbulon një sekret nga jeta e saj /Foto

Eni Çobani zbulon një sekret nga jeta e saj /Foto

Juristja e njohur Eni Çobani ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet së bashku me dy këngëtaret e njohura shqiptare Irma dhe Eranda Libohova.

Krahas fotos ajo gjithashtu ka zbuluar se ka një të përbashkët me këngëtaret e njohura, ato janë nga e njëjta zonë e Shqipërisë.

“Me miket qe na gezojne jo vetem shpirtin me zerin e tyre por kur i ke dhe patriote libohovite te shtohet kenaqesia ti kesh afer ne cdo gëzim,”-përfundon juristja në rrjete sociale.

Mos humbisni

Jeni larg nga partneri juaj, tashmë mund të kryeni seks në … /Video

Tashmë mund të bëni sex online. Ky është lajmi më i fundit i cili u …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com