E martë , 25 Tetor 2016
Kreu / Rozë / Enca falenderon ndjekësit me poza seksi
Enca falenderon ndjekësit

Enca falenderon ndjekësit me poza seksi

Enca falenderon ndjekësit me poza seksi

Sot numri i ndjekësve të Enca Haxhias është rrumbullakosur në 800 mijë në Instagram.

Enca ka vendosur ti falendorojë fansat me këtë foto seksi, ku shfaqet me të brendshme.

12182110_10207386021746715_1467940796_n-e1445958453503

2⃣0⃣

Une photo publiée par ENCA (@encahaxhia) le

Mos humbisni

elvana-gjata

Elvana Gjata publikon këngën e re në bashkpunim me Capital T dhe 2Po2 (VIDEO)

Elvana Gjata ka publikuar këngën e saj tëre në bashkpunim me dy këngatarët e tjerë …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.