Kreu / Rozë / E tradhëtonte gruaja, Beni i qepet pas Almës dhe…

E tradhëtonte gruaja, Beni i qepet pas Almës dhe…

E tradhetonte e shoqja, e kuptoi dhe i dha duart. Tani ai do te nise nje tjeter jete. “Aldo Morning Show” ka bashkuar sot permes lidhjes telefonike Benin nga Fieri dhe Almën nga Tirana.

Ka qenë 40-vjeçari ai që ka kërkuar të njihet me Almën. Ai tha se është i divorcuar pasi gruaja e tradhëtonte.

“Jam Beni nga Fieri, jam 40 vjeç. Doja të flisja me Almën nga Tirana që punonte në rrobaqepësi. Unë jam i divorcuar, kam një djalë 8 vjeç por e mban ish-gruaja. Unë jam divorcuar sepse ish-gruaja më tradhtonte, kjo ka qenë e vetmja arsye” tha Beni.

Mos humbisni

Jeni larg nga partneri juaj, tashmë mund të kryeni seks në … /Video

Tashmë mund të bëni sex online. Ky është lajmi më i fundit i cili u …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com