Kreu / Rozë / E dashura e deputetit shqiptar i lë brekët në shtëpi, kur shkon në emision live shokohet /Fotot

E dashura e deputetit shqiptar i lë brekët në shtëpi, kur shkon në emision live shokohet /Fotot

E njohim te gjithe se te dashuren e deputetit shqiptar, i cili u nda nga gruaja per te qene me bjonden seksi. Emrin e tij ajo tha se nuk do ta nxirrte kurre nga goja e saj.

Se fundmi, Iva Aliko ka qenë e ftuar në një emision në Kosovë, “Kojshia Show”, dhe në këtë dalje ajo kishte zgjedhur një veshje shumë provokuese.

Gjatë intervistës gazetari e pyet nëse kishte veshur të brendshme apo jo, dhe Iva i përgjigjet negativisht.

“Kishim bërë plan me stafin të të blejmë një palë të brendshme dhe t’i kemi blerë”, i tha Sadri Imeri Ivës dhe nxorri nga xhepi i xhaketës një palë të brendshme.

Iva në fillim u befasua por më pas e mori me sportivitet batutën e tij.

Mos humbisni

Pas ikjes nga “Portokallia”, Bes Kallaku ka nisur punën e re. Ja ku /Foto

Aktori i humorit Bes Kallaku i mungon këtë sezon spektaklit “Portokalli”. Ai deklaroi se largimi …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.